Dostawy - 207331-2016
Wyświetl widok skrócony
Polska-Jastrzębie-Zdrój: Przenośniki
2016/S 116-207331
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Dyrektywa 2004/17/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Dostawa 4 szt. fabrycznie nowych przenośników taśmowych o szerokości taśmy 1 200 mm, każdy z trasą i wyposażeniem elektrycznym dla potrzeb JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice”.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Dostawy
Kupno
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Knurów JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice”.
Kod NUTS PL229 Gliwicki
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu:
Termin dostawy przedmiotu zamówienia:
a) pierwszy przenośnik – do 5 tygodni od daty zawarcia umowy (Ruch Knurów)
b) drugi przenośnik – do 7 tygodni od daty zawarcia umowy (Ruch Knurów)
c) trzeci przenośnik – do 9 tygodni od daty zawarcia umowy (Ruch Knurów)
d) czwarty przenośnik – do 13 tygodni od daty zawarcia umowy (Ruch Szczygłowice).
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
42417200 Przenośniki
II.1.6)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)
Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): nie
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
Wartość: 15 850 700 PLN
Łącznie z VAT. Stawka VAT (%) 23