II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku - nr grupy 332-1.
Reference number: 701800379
II.1.2)Main CPV code38431100 Gas-detection apparatus
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku - nr grupy 332-1, wg asortymentu i w szacunkowych ilościach szczegółowo określonych w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik Nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)38431100 Gas-detection apparatus
II.2.4)Description of the procurement:
Metanomierz mikroprocesowy MM-4 0-100 % CH4 IP-54 40MA 56V DC z głowicą pomiarową.
Szacunkowa ilość dostaw - 48 szt.
Lot No: 2
Czujnik systemowy metanu SC-CH4/N 0-100 %CH4 Dwuzakresowy 0-2 %CH4; 30-80 % CH4.
Szacunkowa ilość dostaw - 14 szt.
Lot No: 3
Czujnik systemowy tlenku węgla SC-CO/N zakres 0-200PPM CO IP-54.
Szacunkowa ilość dostaw - 26 szt.
Lot No: 4
Czujnik stężenia tlenku węgla MCO 2X zakresowy 0-200PPM/0-1000PPM CO IP-54.
Szacunkowa ilość dostaw - 32 szt.
Lot No: 5
Głowica pomiarowa 62.14 metanomierz mikroprocesorowy MM-2PW.
Szacunkowa ilość dostaw - 28 szt.
Lot No: 6
Klawiatura kalibracyjna KB-1 5894 metanomierz mikroprocesorowy MM-2PW.
Szacunkowa ilość dostaw - 41 szt.
Lot No: 7
Metanomierz mikroprocesorowy stacjonarny MM-2PW 0-100 % CH4.
Szacunkowa ilość dostaw - 52 szt.
Lot No: 8
Czujnik różnicy ciśnień MRC z symetrycznym zakresem pomiarowym -250+250PA -10+40C zasilanie 7,5-16VDC IP-54.
Szacunkowa ilość dostaw - 8 szt.
Lot No: 9
Czujnik różnicy ciśnień MRC z symetrycznym zakresem pomiarowym -1250+1250PA -10+40C zasilanie 7,5-16VDC IP-54.
Szacunkowa ilość dostaw - 18 szt.
Lot No: 10
Czujnik różnicy ciśnień MRC z symetrycznym zakresem pomiarowym -7500+7500PA -10+40C ZASILANIE 7,5-16VDC IP-54.
Szacunkowa ilość dostaw - 10 szt.
Lot No: 11
Centralka dołowa miniaturowa cyfrowa MCCD-01.
Lot No: 12
Centralka sygnałów analogowych CSA-2 27MA 12V 4 tory pomiarowe.
Lot No: 13
Centralka sygnałów dwustanowych CSD-1 IP-65.
Lot No: 14
Czujnik stężenia tlenku węgla CSCO-1 0-1000PPM CO -10+40C pomiar ciągły.
Lot No: 15
Czujnik stężenia tlenku węgla CSCO-2 0-1000PPM CO -10+40C pomiar ciągły przez dyfuzję.
Szacunkowa ilość dostaw - 13 szt.
Lot No: 16
Zadanie nr 16 obejmuje 25 pozycji asortymentowych, z możliwością składania ofert na poszczególne pozycje, w rodzajach i szacunkowych ilościach określonych w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.