Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон)" за нуждите на Министерство на околната среда и водите
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Съгласно правилата на раздел VIII от сключеното РС№СПОР-9/09.05.2022г.,на ЦОП,МОСВ е отправило покана до "Ронос"ООД и до "АТС-България"ООД,придружена със списък с артикули,предлагани от съответния изпълнител на най-ниски цени за представяне на документи за сключване на договори с предмет:"Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother(Брадър)иCanon (Канон)"за нуждите на МОСВ.С"Ронос"ООД и "АТС-България"ООД, до които е изпратена покана ще бъдат сключени договори на основание чл.82,ал.1 от ЗОП,като същите се сключват въз основа на Прил.№6.А. и Прил.№6.В.–Извлечения с най-ниските цени от ценовите предложения на рамковите изпълнители.В съответствие с клаузата на чл.22,ал.2 от РС№СПОР-9/09.05.2022г., възлагането на договорите за закупуване на конкретни артикули ще се извършват при спазване на правилото всеки артикул да бъде закупен единствено от рамковия изпълнител,предложил най-ниска цена за съответния артикул в РС на ЦОП.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Съгласно правилата на раздел VIII от сключеното Рамково споразумение № СПОР-9/09.05.2022 г., на Централния орган за покупки, Министерство на околната среда и водите е отправило покана до "Ронос" ООД и до "АТС-България" ООД, придружена със списък с артикули, предлагани от съответния изпълнител на най-ниски цени за представяне на документи за сключване на договори с предмет: "Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон)" за нуждите на Министерство на околната среда и водите.
С "Ронос" ООД и "АТС-България" ООД, до които е изпратена покана ще бъдат сключени договори на основание чл. 82, ал. 1 от Закона за обществените поръчки, като същите се сключват въз основа на Приложение № 6.А. и Приложение № 6.В. – Извлечения с най-ниските цени от ценовите предложения на рамковите изпълнители.
В съответствие с клаузата на чл. 22, ал. 2 от Рамково споразумение № СПОР-9/09.05.2022 г., възлагането на договорите за закупуване на конкретни артикули ще се извършват при спазване на правилото всеки артикул да бъде закупен единствено от рамковия изпълнител, предложил най-ниска цена за съответния артикул в Рамковото споразумение на Централния орган за покупки.