Direktiva 2004/18/EZ
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
Provjera prikladnosti metode predložene za izradu ranih procjena emisija CO2
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaUsluge
Kategorija usluge br. 10: Usluge istraživanja tržišta i usluge ispitivanja javnog mišljenja
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Objekti izvoditelja.
NUTS kod
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumu
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
Poziv na nadmetanje obuhvaća:
— izračun ranih procjena emisija CO2 uporabom kumulativnih mjesečnih energetskih podataka,
— ocjenjivanje metode trenda za ranu procjenu emisija CO2,
— ocjenjivanje kvalitete mjesečnih energetskih podataka.
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)79330000 Statističke usluge
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Približno 180 radnih dana jedne osobe tijekom 35 mjeseci. Predviđeno je da 50 % posla provede viši statističar, a ostalih 50 % niži statističar. Također je predviđeno da u prvoj godini treba uložiti više radnih dana nego u drugoj i trećoj godini.
II.2.2)Podaci o opcijamaOpcije: ne