Építési beruházás - 207713-2021
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2021/S 081-207713
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés a „Tarnaméra központú agglomeráció szennyvízelvezetése és - tisz-títása” c. projektkeretében megvalósuló feladatokhoz
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45232420 Szennyvíztisztító építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252100 Szennyvíztisztító mű építési munkái
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A Kormány az Európai Unió vagy más nemzetközi szervezet felé vállalt kötelezettséggel összefüggő, a 2007-2013 programozási időszakban a Kormány által a nemzeti fejlesztési miniszter hatáskörébe utalt beruházások, valamint a 2014-2020 programozási időszakban a szennyvízelvezetési és -tisztítási, a hulladékgazdálkodási és az ivóvízminőség-javító beruházások megvalósításáról szóló 339/2014. (XII. 19.)rendeletében Ajánlatkérő feladatai közé utalja többek között a szennyvízelvezetési és -tisztítási beruházások megvalósításához szükséges közbeszerzési eljárások lebonyolítását.
Ennek megfelelően a jelen közbeszerzési eljárás második részének tárgya: „Vállalkozási szerződés a „Tarnaméra központú agglomeráció szennyvízelvezetése és - tisztítása” c. projekt keretében megvalósuló feladatokhoz”
Az érintett települések:
Boconád, Nagyfüged, Tarnaméra
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
Kivitelezés tájékoztató mennyi-ségei Tarnaméra Boconád Nagyfüged
Szennyvízcsatorna hálózat építése
Házi bekötések száma (db) 774 630 678
Gravitációs gerincvezeték hossza (m) 11 175,0 10 644,0 12 715,0
Nyomóvezeték hossza (m) 3 468,0 3 556,0 6 540,0
Közterületi átemelő (db) 5 6 4
Házi átemelő beépítése (db) 0 0 0
Új szennyvíztisztító telep létesítése
Szennyvíztisztító telep helye Tarnaméra, hrsz. 07.
Hidraulikai kapacitása (m3/nap) 452
Biológiai kapacitása (LE) 5 130
Az agglomeráció települései jelenleg csatornázatlanok és szennyvíztisztító teleppel sem rendelkeznek. A beruházás célja Tarnaméra, Boconád és Nagyfüged települések csatornahálózatának kiépítése, valamint az összegyűjtött szennyvíz tisztítása a tervezett közös szennyvíztisztító telepen.
A tervezési és kivitelezési feladatokra vonatkozó leírás az ajánlattételi dokumentáció III. kötetében található Megrendelői követelmények c. mellékletben került csatolásra.