Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 207721-2017
Magyarország-Budapest: Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások
2017/S 104-207721
Ajánlati/részvételi felhívás
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Határozott időtartamra szóló vállalkozási keretszerződés kreatív és tartalomfejlesztési, médiaügynökségi, PR és online szolgáltatási feladatok ellátása tárgyban európai uniós (GINOP-1.3.5-15-2015-0000.
II.1.2)Fő CPV-kód
79341400 Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Határozott időtartamra szóló vállalkozási keretszerződés kreatív és tartalomfejlesztési, médiaügynökségi, PR és online szolgáltatási feladatok ellátása tárgyban európai uniós (GINOP-1.3.5-15-2015-00001.) forrásból.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 3 952 578 353.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79340000 Hirdetési és marketingszolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
1.Kreatív és tartalomfejlesztési feladatok elvégzése:
1.1.Külföldi és belföldi kampányokhoz kapcsolódó átfogó kommunikációs és kreatív stratégia kidolgozása és megvalósítása.
1.2.A Megrendelő bel- és külföldön egyaránt érvényes, egységes arculatú megjelenésének (Magyarország mint turisztikai márka) megalkotása.
1.3.A kampányokhoz kapcsolódó médiamegjelenések kreatív anyagainak és tartalmainak tervezése, elkészítése, gyártása leadása (Imázsfilm Piacspecifikus stratégiai termékhirdetések Piacspecifikus niche termékhirdetések).
A nyertes Ajánlattevőnek az egyes termékkampányok esetében az alábbi – a projektben kiemelt – országcsoportokban, zárójelben kiemelt célországokban szükséges az adott ország nyelvén kreatív anyagokat készítenie:
— Szomszédos és közeli országok (Lengyelország és Románia),
— Német nyelvű országok (Ausztria és Németország),
— Észak-Európa és Egyesült Királyság (Egyesült Királyság),
— Latin nyelvű és BENELUX országok (Franciaország és Hollandia),
— Oroszország és FÁK-országok (nincs kiemelt ország),
— Arab-öböl menti országok (nincs kiemelt ország),
— Egyéb, a pályázati kiírásban szereplő országok (Amerikai Egyesült Államok, Kanada és Kína).
A fenti országok mellett az egyes országcsoportok szintjén további kampányok kerülhetnek megvalósításra.
2. Médiaügynökségi, PR és online szolgáltatási feladatok elvégzése:
A GINOP 1.3.5. – 15. számú, „Nemzeti turisztikai marketing és keresletösztönző program” című projektben meghatározott országcsoportok, és ezen belül kijelölt kiemelt célpiacok (Lengyelország, Románia, Ausztria, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország, Hollandia, Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Kína) vonatkozásában elvárt feladat:
— médiastratégia alkotás,
— médiatervezés és -vásárlás, a médiakampányok utóértékelése,
— kapcsolódó ügynökségi szolgáltatások ellátása.
— Egyéb kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása az alábbiak szerint: PR feladatok ellátása, Közösségi média feladatok ellátása, Egyéb eseti jellegű feladatok ellátása.
A részletes műszaki leírást és feltételeket az egyéb közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.