Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99 Z/I Gotartów /2022
II.1.2)Main CPV code90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem niniejszej umowy jest wykonanie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 05 99 - inne niewymienione odpady – stabilizat. Odpady te wytworzone są w procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych na terenie instalacji MBP zarządzanych przez ”EKO-REGION” sp. z o.o. tj.: w Zakładzie/Instalacji (dalej: Z/I) w Gotartowie, gm. Kluczbork.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
zadanie 1 - Z/I Gotartów, gm. Kluczbork
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90512000 Refuse transport services
90533000 Waste-tip management services
90514000 Refuse recycling services
II.2.4)Description of the procurement:
1. Zamawiający zleca a Wykonawca przyjmuje do wykonania usługę odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 05 99 - inne niewymienione odpady – stabilizat. Odpady te wytworzone są w procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych w Zakładzie/Instalacji w Gotartowie, gm. Kluczbork w szacunkowej ilości w okresie trwania umowy 1 200 Mg / 6 miesięcy.
2. Odpady będące przedmiotem niniejszej umowy zostaną odebrane, a następnie zagospodarowane na terenie zakładów wskazanych przez Wykonawcę w sposób zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz procesami wyszczególnionymi w załączniku nr 2 do Ustawy z 14 grudnia 2012r. o odpadach.
zadanie 2 - Z/I Gotartów, gm. Kluczbork
Lot No: 2
1. Zamawiający zleca a Wykonawca przyjmuje do wykonania usługę odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 05 99 - inne niewymienione odpady – stabilizat. Odpady te wytworzone są w procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych w Zakładzie/Instalacji w Gotartowie, gm. Kluczbork w szacunkowej ilości w okresie trwania umowy 600 Mg / 6 miesięcy.