II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku – nr grupy 295-13
Nuorodos numeris: 701902207
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43611000 Gręžinių gręžimo mašinų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku – nr grupy 295-13
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43611000 Gręžinių gręžimo mašinų dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zamówienia - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 2 - Pulpit sterowniczy
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3 - Przekładnia z obrotnicą
Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 5 - Przekładnia napędu żerdzi
Pirkimo dalies Nr.: 5
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie nr 7 - Szczęka do żerdzi
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 8 - Nakrętka wrzeciona
Pirkimo dalies Nr.: 8
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie nr 10 - Głowica płuczkowa
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie nr 11 - Koło zębate stożkowe
Pirkimo dalies Nr.: 11
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie nr 13 - Wrzeciono
Pirkimo dalies Nr.: 13
Zadanie nr 14 - Wałek uzębiony stożkowy
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zadanie nr 15 - Głowica zaciskowa
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie nr 16 - Tuleja łożyska
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie nr 17 - Wrzeciono
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zadanie nr 18 - Rama z zębatkami
Pirkimo dalies Nr.: 18
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 19
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 20
Zadanie nr 21 - Wrzeciono
Pirkimo dalies Nr.: 21
Zadanie nr 22 - Przekładnia posuwu
Pirkimo dalies Nr.: 22
Zadanie nr 23 - Silnik powietrzny
Pirkimo dalies Nr.: 23
Zadanie nr 24 - Tuleja pośrednia
Pirkimo dalies Nr.: 24
Zadanie nr 25 - Koło zębate stożkowe
Pirkimo dalies Nr.: 25
Zadanie nr 26 - Wałek uzębiony
Pirkimo dalies Nr.: 26
Zadanie nr 27 - Pozostałe części zamienne
Pirkimo dalies Nr.: 27