Dostawy - 207885-2019
Polska-Katowice: Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
2019/S 086-207885
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa układów sterujących do obudowy zmechanizowanej KW-09/26 POzW3 dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział ZRP w 2019 roku – nr grupy 295-27-17
Numer referencyjny: 511902321
II.1.2)Główny kod CPV
43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym
Przedmiotem zamówienia jest dostawa układów sterujących do obudowy zmechanizowanej KW-09/26 POzW3 dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział ZRP w 2019 roku – nr grupy 295-27-17
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do tylko jednej części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1 - układy sterujące do obudowy zmechanizowanej
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zadania - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ