Fournitures - 208472-2018
Pays-Bas-Apeldoorn: Sels métalliques acides divers
2018/S 092-208472
Avis de marché
Fournitures
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dynamisch Aankoopsysteem metaalzouten en overige chemicaliën
Numéro de référence: 1042518
II.1.2)Code CPV principal
24314000 Sels métalliques acides divers
II.1.4)Description succincte:
Deze selectieleidraad betreft de instelling van een dynamisch aankoopsysteem voor metaalzouten en overige chemicaliën.
De volgende Waterschappen hebben besloten gezamenlijk over te gaan tot het instellen van een DAS ten behoeve van het inkopen van Metaalzouten en Overige chemicaliën voor het afvalwaterzuiveringsproces en dit gezamenlijk aan te besteden:
— Waterschap Aa en Maas,
— Waterschap Brabantse Delta,
— Waterschap Drents Overijsselse Delta,
— Waterschap Hollandse Delta,
— Waterschap Noorderzijlvest,
— Waterschap Rijn en IJssel,
— Waterschap Rivierenland,
— Waterschap Scheldestromen,
— Waterschap Vallei en Veluwe,
— Waterschap Vechtstromen,
— Waterschap Zuiderzeeland,
— Waterschapsbedrijf Limburg,
— Hoogheemraadschap van Rijnland,
— Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden,
— Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
24100000 Gaz
24900000 Produits de chimie fine et produits de chimie variés
24954000 Charbon actif
II.2.4)Description des prestations:
Deze aanbesteding betreft de instelling van een dynamisch aankoopsysteem voor de levering van metaalzouten en overige chemicaliën voor de 15 deelnemende waterschappen.