Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 208624-2021
България-София: Касети с тонер
2021/S 081-208624
Обявление за изменение
Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и „бивши Самсунг“
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Обществената поръчка включва доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и „бивши Самсунг“ за нуждите на Министерство на правосъдието по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-4/8.04.2019 г. на Централния орган за покупки.