Een bug verstoort de manier waarop URL’s in aankondigingen in de vorm van e formulieren (eForms) worden weergegeven. We proberen het probleem snel op te lossen! Ondertussen raden wij u aan de komma (of enig ander bijzonder teken) aan het einde van de URL te verwijderen. Sorry voor het ongemak.
Leveringen - 208824-2020
Submission deadline has been amended by:  293223-2020
Polen-Stettin: Bussen voor openbaar vervoer
2020/S 087-208824
Aankondiging van een opdracht – speciale sectoren
Leveringen
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Zakup 8 autobusów zeroemisyjnych – elektrycznych, przegubowych
Referentienummer: BZP/22/20
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
34121100 Bussen voor openbaar vervoer
II.1.4)Korte beschrijving:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 8 sztuk autobusów dwuczłonowych, niskopodłogowych, fabrycznie nowych, zeroemisyjnych, o napędzie elektrycznym, przeznaczonych do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji miejskiej
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zakup 8 autobusów zeroemisyjnych – elektrycznych, przegubowych.