België-Brussel: Bijstandsdiensten voor de tenuitvoerlegging van het beleid betreffende toegang en verdeling van voordelen in de EU, met name de EU-verordening betreffende toegang en verdeling van voordelen (Verordening (EU) nr. 511/2014 van het Europees Parlement en de Raad)
2017/S 105-209039
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Bijstandsdiensten voor de tenuitvoerlegging van het beleid betreffende toegang en verdeling van voordelen in de EU, met name de EU-verordening betreffende toegang en verdeling van voordelen (Verordening (EU) nr. 511/2014 van het Europees Parlement en de Raad).
Referentienummer: ENV.F.3/SER/2017/0006.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Verlening van bijstand aan de Europese Commissie bij de tenuitvoerlegging van het beleid betreffende toegang en verdeling van voordelen in de EU, met name de EU-verordening betreffende toegang en verdeling van voordelen (Verordening (EU) nr. 511/2014 van het Europees Parlement en de Raad van 16.4.2014 betreffende voor gebruikers bestemde nalevingsmaatregelen uit het Protocol van Nagoya inzake toegang tot genetische rijkdommen en de eerlijke en billijke verdeling van voordelen voortvloeiende uit hun gebruik in de Unie) en bij de uitvoering van de specifieke taken die in het kader van de verordening worden vereist door de Commissie en de EU-lidstaten, bijvoorbeeld door middel van opstelling van verslagen, vergaring en analyse van gegevens, toezicht op tenuitvoerleggings- en handhavingsmaatregelen, monitoring van trends in het kader van de internationale beleidsontwikkeling betreffende toegang en verdeling van voordelen en het gebruik van genetische rijkdommen in de EU, informatie voor de bevolking en deelname aan vergaderingen.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 600 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90700000 Milieuzorgdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Enkelvoudige dienstenovereenkomst van 36 maanden.