Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Przebudowa obecnej bazy Zakładu Oczyszczania MPGK w Katowicach przy ulicy Bankowej 10
Referenznummer der Bekanntmachung: PN/05/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych realizowanych w ramach Inwestycji pn.: „Przebudowa obecnej bazy Zakładu Oczyszczania MPGK w Katowicach przy ulicy Bankowej 10” zlokalizowanej na działkach nr 37/6, 37/7, 80 k. mapy 40 oraz na działkach nr 2, 3, 5/2 k. m. 41 obręb: Bogucice – Zawodzie w Katowicach objętych: pozwoleniem na budowę – „DECYZJA NR 1336/16 z dnia 10 listopada 2016”, która uzyskała ostateczność w dniu 01.12.2016 r. oraz decyzją o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego nr 40/2016/CP z dnia 04.03.2016 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
39200000 Ausstattung und Zubehör
39300000 Diverse Ausrüstungen
45100000 Baureifmachung
45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
45113000 Baustelleneinrichtung
45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
45213312 Bau von Parkhäusern
45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
45236000 Oberbauarbeiten
45300000 Bauinstallationsarbeiten
45310000 Installation von elektrischen Leitungen
45311000 Installation von Elektroanlagen
45317200 Elektroinstallationsarbeiten für Transformatoren
45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
45400000 Baufertigstellung
45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych realizowanych w ramach Inwestycji pn.: „Przebudowa obecnej bazy Zakładu Oczyszczania MPGK w Katowicach przy ulicy Bankowej 10” zlokalizowanej na działkach nr 37/6, 37/7, 80 k. mapy 40 oraz na działkach nr 2, 3, 5/2 k. m. 41 obręb: Bogucice – Zawodzie w Katowicach objętych: pozwoleniem na budowę – „DECYZJA NR 1336/16 Z dnia 10 listopada 2016”, która uzyskała ostateczność w dniu 01.12.2016r oraz decyzją o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego nr 40/2016/CP z dnia 04.03.2016.
2 Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
2.1. Rozbiórkę wraz z utylizacją istniejących obiektów kubaturowych, istniejącej infrastruktury wraz z elementami zagospodarowania terenu. Zakres robót rozbiórkowych został opisany w „Inwentaryzacji budynków bazy MPGK w Katowicach” będącej częścią Dokumentacji Projektowej stanowiącej załącznik do niniejszego SWZ.
2.2. Budowę nowego budynku socjalno- biurowego dwukondygnacyjnego, budowę myjni kontenerów i sprzętu, budowę wiaty magazynowej oraz budynku garażowego. wyposażonego w bramy garażowe z napędem elektrycznym, budowę ogrodzenia. Zieleń izolacyjną Zamawiający wykona we własnym zakresie
2.3. Wykonanie nowych przyłączy wodno – kanalizacyjnych oraz przebudowę zasilania elektrycznego.
2.4. Dostawę i montaż węzła ciepłowniczego w węźle ciepłowniczym.
2.5. Przebudowę zjazdu drogowego do ulicy Bankowej.
2.6. Budowę nowego ogrodzenia zgodnie z planem zagospodarowania terenu (według załączonej propozycji) wraz z furtką i bramą otwieraną napędem elektrycznym.
2.7. Zorganizowanie na własny koszt zaplecza socjalno-biurowego, w tym zapewnienie pomieszczenia, które będzie służyło do przeprowadzania narad koordynacyjnych i pracy inspektorów nadzoru.
2.8. Zorganizowanie zaplecza socjalno – biurowego dla 55 pracowników Zamawiającego, na terenie wyznaczonym przez Zamawiającego (lokalizacja na załączniku mapowym ) na czas realizacji umowy poprzez:
- ogrodzenie terenu (w przypadku takiej potrzeby)
- dostawę, montaż: kontenerów typu szatnia – min. 5 sztuk; kontenera typu biuro - 1 sztuka; kontenerów typu jadalnia połączona z kuchnią - minimum 1 sztuka; kontenerów sanitarnych wyposażonych w minimum dwa prysznice, dwie toalety, dwa pisuary, 3 umywalki, bojler, zbiornik na fekalia w przypadku braku infrastruktury kanalizacyjnej - minimum 1 sztuka; kontenera magazynowego typu morskiego 20-stopowego – jedna sztuka;
- podłączenie wszystkich mediów (prąd, woda, kanalizacja)
Zamawiający dopuszcza układ piętrowy zaplecza. Zamawiający dopuszcza wykonanie zaplecza tymczasowego z kontenerów używanych pod warunkiem ich dobrego stanu technicznego zapewniającego spełnienie warunków BHP.
Koszty podłączenia kontenerów do mediów (woda, energia elektryczna) wraz montażem podliczników pokrywa Wykonawca. Wszelkie opłaty związane z użytkowaniem zaplecza ponosi Zamawiający.
2.9. Zamawiający dopuszcza nieistotne zmiany w przebiegu projektowanych sieci jeśli po odkrywkach istniejących sieci wystąpią kolizje projektowanych z istniejącymi.
3.3 Zakres przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w dokumentacji projektowej stanowiącej Załącznik nr 6 do SWZ