Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 209447-2019
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2019/S 087-209447
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, на сгради на Министерството на външните работи
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Министерство на външните работи. Обществената поръчка се провежда въз основа на сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. на Министерство на финансите.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на обществената поръчка включва услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Министерство на външните работи съгласно техническата спецификация и техническото предложение. Обществената поръчка се провежда въз основа на сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. на Министерство на финансите.