Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Aligning Biodiversity Metrics for Business and Support for Developing Generally Accepted Accounting Principles for Natural Capital
Reference number: ENV/2020/OP/0009
II.1.2)Main CPV code90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
Establishing and operating a dedicated natural capital management accounting platform for facilitating best practice exchange amongst businesses’ practitioners and relevant stakeholders. Establishing and operating a business driven discussion and alignment process that can streamline and strengthen methods and metrics for measuring the biodiversity related business impacts and dependencies, including modules for inclusion in ongoing efforts to standardize natural capital management accounting practise.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 900 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90700000 Environmental services
II.2.4)Description of the procurement:
Aligning biodiversity metrics for business and support for developing generally accepted accounting principles for natural capital.
Paslaugos - 209561-2020
Belgija-Briuselis: Biologinės įvairovės rodiklių sulyginimas verslui ir siekiant teikti paramą bendrai priimtinų gamtinio kapitalo apskaitos principų kūrimui
2020/S 088-209561
Skelbimas apie pirkimą
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Biologinės įvairovės rodiklių sulyginimas verslui ir siekiant teikti paramą bendrai priimtinų gamtinio kapitalo apskaitos principų kūrimui
Nuorodos numeris: ENV/2020/OP/0009
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Specialiosios gamtinio kapitalo valdymo apskaitos platformos sudarymas ir veiklos vykdymas, siekiant palengvinti apsikeitimą gerąją patirtimi tarp verslininkų ir atitinkamų suinteresuotųjų subjektų. Verslo skatinamų diskusijų ir suderinimo proceso sudarymas ir vykdymas, kuris padėtų palengvinti ir stiprinti metodus bei rodiklius, skirtus nustatyti su biologine įvairove susijusį verslo poveikį ir priklausomybę, įskaitant įtraukties modelius stengiantis standartizuoti natūralią kapitalo valdymo apskaitos praktiką.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 900 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Biologinės įvairovės rodiklių sulyginimas verslui ir siekiant teikti paramą bendrai priimtinų gamtinio kapitalo apskaitos principų kūrimui.