Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Par standarta programmatūras, ražotāja standarta programmatūras atbalsta piegādi un standarta apmācības kursu nodrošināšanu Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem.
Atsauces numurs: VRAA 2017/09/AK/CI-110
II.1.2)Galvenās CPV kods48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
II.1.4)Īss apraksts:
VI iedaļa: Papildinformācija