Hrvatska-Zagreb: Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta
2019/S 088-210061
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izgradnja dionice DC403, od čvora Škurinje do luke Rijeka
Referentni broj: 1.24.-300/19
II.1.2)Glavna CPV oznaka45233000 Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta
II.1.4)Kratak opis:
Izgradnja dionice DC403, od čvora Škurinje do luke Rijeka.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 461 000 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a45233000 Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta
II.2.4)Opis nabave: