II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Obsługa urządzeń wodnych na terenie Zarządu Zlewni w Radomiu
Reference number: WA.ROZ.2810.19.2022/ZZR
II.1.2)Main CPV code90721800 Natural risks or hazards protection services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest:
„Obsługa urządzeń wodnych na terenie Zarządu Zlewni w Radomiu”,
które podzielono na 11 części zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ w tym dodatkowo Karty Informacyjne Zbiorników (odpowiednio dla części 10 i 11)
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Obsługa pompowni oraz wałów przeciwpowodziowych wraz z urządzeniami towarzyszącymi na terenie Nadzoru Wodnego w Annopolu.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)34930000 Marine equipment
50511000 Repair and maintenance services of pumps
90721800 Natural risks or hazards protection services
II.2.4)Description of the procurement:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ wraz ze wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Obsługa wałów przeciwpowodziowych wraz z urządzeniami towarzyszącymi na terenie Nadzoru Wodnego w Kozienicach.
Lot No: 2
Obsługa pompowni oraz wału przeciwpowodziowego wstecznego rzeki Wyżnicy wraz z urządzeniami towarzyszącymi na terenie Nadzoru Wodnego w Kraśniku.
Lot No: 3
Obsługa wałów przeciwpowodziowych wraz z urządzeniami towarzyszącymi na terenie Nadzoru Wodnego w Lipsku.
Lot No: 4
Obsługa pompowni oraz wałów przeciwpowodziowych wraz z urządzeniami towarzyszącymi na terenie Nadzoru Wodnego w Opolu Lubelskim.
Lot No: 5
Obsługa wałów przeciwpowodziowych wraz z urządzeniami towarzyszącymi na terenie Nadzoru Wodnego w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Lot No: 6
Obsługa pompowni oraz wałów przeciwpowodziowych wraz z urządzeniami towarzyszącymi na terenie Nadzoru Wodnego w Puławach.
Lot No: 7
Obsługa wału przeciwpowodziowego wraz z urządzeniami towarzyszącymi na terenie Nadzoru Wodnego w Starachowicach.
Lot No: 8
Obsługa pompowni oraz wałów przeciwpowodziowych wraz z urządzeniami towarzyszącymi na terenie Nadzoru Wodnego w Zwoleniu.
Lot No: 9
Obsługa piętrzenia w korycie rzeki Kamionki, zb. Rejów wraz z wykonaniem pomiarów geodezyjnych
Lot No: 10
Dozór i regulacja przepływów na rzece Kamiennej wraz z wykonaniem pięcioletniej kontroli stanu technicznego urządzeń hydrotechnicznych.
Lot No: 11