Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa okładzin siatkowych zgrzewanych zaczepowych, łańcuchowo-węzłowych i zestawów naprawczych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 281-8
Numer referencyjny: 702101397
II.1.2)Główny kod CPV44212381 Okładzina
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212381 Okładzina
II.2.4)Opis zamówienia:
Zadanie 2 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z"
T-600 OCZKO 100X100MM, 2XZACZEPOWA PN-G-15050-O-Z-OC-8SW/6-100x100/0,6x0,5 ilość 59 313 szt
Część nr: 3
Zadanie 3 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z"
T-750 OCZKO 100X100 MM, 2XZACZEPOWA PN-G-15050-O-Z-OC-8SW/6-100x100/0,75x0,5 ilość 16 600 szt
Część nr: 4
Zadanie 4 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z"
T-800 OCZKO 100X100 MM, 2XZACZEPOWA PN-G-15050-O-Z-OC—8SW/6-100x100/0,8x0,5 ilość 97 117 szt
Część nr: 5
Zadanie 5 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z"
Część nr: 8
Zadanie 8 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z”
T-750 OCZKO 100X50 MM, 2XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-Z-OC-8SW/6-100x50/0,75x0,5 ilość 138 304 szt
Część nr: 9
Zadanie 9 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z”
T-750 OCZKO 100X50 MM, 2XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA OCYNKOWANA PN-G-15050-O-Z-OC-8SW/6-100x50/0,75x0,5 PO ilość 14 000 szt
Część nr: 12
Zadanie 12 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-600 OCZKO 100X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-100x100/0,6x0,5 ilość 13 040 szt
Część nr: 13
Zadanie 13 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-600 OCZKO 100X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA OCYNKOWANA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-100x100/0,6x0,5/PO ilość 6 500 szt
Część nr: 18
Zadanie 18 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-800 OCZKO 50X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-50x100/0,8x0,5 ilość 120 718 szt
Część nr: 15
Zadanie 15 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA "ŁW" T-600 OCZKO 50X100MM, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-50x100/0,6x0,5 ilość 22 732 szt
Część nr: 20
Zadanie 20 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-800 OCZKO 50X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA OCYNKOWANA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-50x100/0,8x0,5/PO ilość 26 800 szt
Część nr: 21
Zadanie 21 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-1000 OCZKO 50X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-50x100/1x0,5 ilość 41 409 szt
Część nr: 25
Zadanie 25 SIATKA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" DO OPINKI WYROBISK ŚCIANOWYCH L-1500X800 MM
OCZKO 50X100MM, 7/5mm wytrzymałość siatki na zginanie – min 24kNm ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-S-LW-SC-7SW/5-50x100/1,5x0,8 ilość 4 868 szt
Część nr: 26
Zadanie 26 SIATKA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" DO OPINKI WYROBISK ŚCIANOWYCH L-1500X400 MM OCZKO 50X100MM
wytrzymałość siatki na zginanie – min 12kNm; wytrzymałość przegubowego połączenia dwóch segmentów- min 60kN, 7/5mm, PRZEGUBOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-S-LW-SC-7SW/5-50x100/1,5x0,4 ilość 20 640 szt
Część nr: 27
Zadanie 27 SIATKA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" DO OPINKI WYROBISK ŚCIANOWYCH L-1750X400 MM OCZKO 50X100MM
wytrzymałość siatki na zginanie – min 12kNm; wytrzymałość przegubowego połączenia dwóch segmentów- min 60kN, 7/5mm, PRZEGUBOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-S-LW-SC-7SW/5-50x100/1,5x0,4 ilość 2 200 szt
Część nr: 28
Zadanie 28 ZESTAW NAPRAWCZY OPINKI
L-1000X700 OCZKO 100X100MM, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZANY PN-G-15050-O-N-OC-7SW/5-100x100/1,0x0,7 ilość 1 140 szt
Część nr: 29
Zadanie 29 ZESTAW NAPRAWCZY OPINKI
L-1000X700 OCZKO 50X100MM, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZANY PN-G-15050-O-N-OC-7SW/5-50x100/1,0x0,7 ilość 1 152 szt