II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
NABAVA USLUGA ČIŠĆENJA UREDA ZA POTREBE HRVATSKOG ZAVODA ZA ZAPOŠLJAVANJE - po grupama (24 grupe) -
Referentni broj: 344/02-02/23 VN 1
II.1.2)Glavna CPV oznaka90910000 Usluge čišćenja
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 535 892.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a90910000 Usluge čišćenja
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 2
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 3
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 4
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 5
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 6
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 7
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 8
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 9
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 10
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 11
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 12
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 13
II.2.1)Naziv:
GRUPA 14 PU SLAVONSKI BROD
Grupa br.: 14
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 15
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 16
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 17
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 18
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 19
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 20
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 21
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 22
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 23
GRUPA 24 URED ZA FINANCIRANJE I UGOVARANJE PROJEKATA EUROPSKE UNIJE
Grupa br.: 24