Tájékoztató az eljárás eredményéről
2004/18/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)A szerződéshez rendelt elnevezés
A FINA 2017. évi Úszó-, Vízilabda-, Műugró- Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság megrendezésében szükséges uszodakomplexum létesítésére irányuló beruházás tervezési, építési, szerelési munkáinak elvégzése és az ezekhez kapcsolódó szolgáltatások ellátása.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeÉpítési beruházás
Tervezés és kivitelezés
A teljesítés helye: Budapest XIII. kerület 25879, 25667/7, és 25666/2 helyrajzi számok alatt nyilvántartott ingatlanok.
NUTS-kód HU101 Budapest
II.1.4)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
II.1.5)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)45212100 Szabadidős létesítmények kivitelezése, 45212212 Uszoda vagy úszómedence kivitelezése, 45111100 Bontási munka, 71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
II.1.6)A közbeszerzési megállapodásra (GPA) vonatkozó információkA szerződés a közbeszerzési megállapodás (GPA) hatálya alá tartozik: igen
II.2)A szerződés(ek) végleges összértéke
II.2.1)A szerződés(ek) végleges összértékeÉrték: 38 365 683 065 HUF
Áfa nélkül
IV. szakasz: Eljárás