Раздел ІІ: Обект на поръчката
II.1)Описание
II.1.1)Заглавие на поръчката, предоставено от възложителя:
„Изграждане, внедряване и поддръжка на Система за автоматично позициониране на превозните средства на градския транспорт”.
II.1.2)Вид на поръчката и място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугитеДоставки
Покупка
Основна площадка или място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугите: гр. София.
код NUTS BG411 Sofia (stolitsa)
II.1.4)Информация относно рамковото споразумение
II.1.5)Кратко описание на поръчката или покупката/ите:
Поръчката включва извършването на следните услуги:
1. Изграждане на Система за автоматично позициониране и управление на превозните средства на градския транспорт, включваща:
— Разработване, доставка и внедряване на софтуер за автоматично позициониране и управление на превозните средства на градския транспорт;
— Доставка, монтаж и инсталация на хардуер, обслужващ системата;
— Доставка и монтаж на бордово оборудване към наличния подвижен наземен състав на обществения градски транспорт в гр. София - оборудване за локализиране на превозно средство, за прехвърляне на данни към сървър и за информиране на водача на превозно средство за движението му съгласно разписанието (графика);
— Интеграция със свързани системи и подсистеми на „Център за градска мобилност” ЕАД;
2. Обучение на служители на „Център за градска мобилност” ЕАД и транспортните оператори за работа със системата;
3. Приемателни тестове на системата и отчетност на основните етапи, свързани с изпълнението на дейностите в обхвата на поръчката, а именно: изготвяне на дизайн, доставка, монтаж, изпитвания и въвеждане в експлоатация на системата;
4. Поддръжка и актуализация на внедрения софтуер в рамките на договора;
5. Поддръжка на инсталирания хардуер, обслужващ системата;
6. Сигурност, надеждност, непрекъснатост и резервираност над информацията при реализацията на Системата за автоматично позициониране на превозните средства.
II.1.6)Oбщ терминологичен речник (CPV)34923000 Оборудване за контрол на пътното движение, 48800000 Информационни системи и сървъри, 35711000 Системи за управление, контрол и комуникация, 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи, 48810000 Информационни системи
II.2)Количество или обем на поръчката
II.2.1)Общо количество или обем :
Обхватът на поръчката включва:
II.2.2)Информация относно опциитеОпции: не