II.1)Description
II.1.1)Title attributed to the contract by the contracting entity:
Odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů podél DS.
II.1.2)Type of contract and location of works, place of delivery or of performanceServices
Service category No 27: Other services
Main site or location of works, place of delivery or of performance: Jihomoravský a Jihočeský kraj.
NUTS code CZ064 Jihomoravský kraj
II.1.4)Information on framework agreement
II.1.5)Short description of the contract or purchase(s):
Plánovaným výsledkem zadání veřejné zakázky, kterou zadavatel rozdělil na jedenáct částí veřejné zakázky, je uzavření jedenácti samostatných smluv o dílo (dále také „smlouvy”) na zajištění služeb pro každý z jedenácti regionů, odpovídajících jednotlivým částem veřejné zakázky. Předmětem poskytovaných služeb bude odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy, včetně likvidace odstraněného klestu, zbytků po těžbě a travního odpadu touto činností vzniklého a další související služby. Předmět veřejné zakázky se vztahuje na veškeré porosty nacházející se v ochranných pásmech distribučních zařízení provozovaných společností E.ON Distribuce, a.s., a to v rámci vedení 110 kV (vedení VVN), vedení 1 – 35 kV (vedení VN) a v blízkosti nebo podél vedení do 1 000 V (vedení NN), vyjma objektů rozvoden 110 kV, transformoven 110/22 kV, spínacích stanic a elektrických stanic 22 kV provozovaných společností E.ON Distribuce, a.s., které jsou oploceny a současně zajištěny elektronickým zabezpečením proti vniknutí neoprávněných osob. Za podmínek, které jsou dále definovány v zadávací dokumentaci, jsou předmětem veřejné zakázky i porosty mimo ochranná pásma.
II.1.6)Common procurement vocabulary (CPV)77210000 Logging services
II.2)Quantity or scope of the contract
II.2.1)Total quantity or scope:
Poskytování služeb dle bodu II.1.5) bude sjednáno na dobu neurčitou a předpokládaná hodnota je stanovena za 48 měsíců poskytování služeb (celkem za všechny části veřejné zakázky; tj. za 11 částí).
Estimated value excluding VAT: 280 000 000 CZK
II.2.2)Information about optionsOptions: no