Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка „Лексмарк“
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30125100 Касети с тонер
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Обществената поръчка включва доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка „Лексмарк“ за нуждите на Министерство на правосъдието по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-6/18.04.2019 г. на Централния орган за покупки.