II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa fabrycznie nowych sprężarek w podziale na zadania dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2020
Reference number: 461701230
II.1.2)Main CPV code42100000 Machinery for the production and use of mechanical power
II.1.4)Short description:
Dostawa fabrycznie nowych sprężarek w podziale na zadania dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2020.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa 35 szt. agregatów sprężarkowych z wyłącznikiem stycznikowym o wydajności minimalnej 3,4 m3/min, mocy minimalnej 22 kW, budowy przeciwwybuchowej.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)42100000 Machinery for the production and use of mechanical power
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa 11 szt. agregatów sprężarkowych z wyłącznikiem stycznikowym o wydajności minimalnej 7,1 m3/min., mocy minimalnej 40 kW, budowy przeciwwybuchowej.
Lot No: 2
Dostawa 20 szt. agregatów sprężarkowych z wyłącznikiem stycznikowym o wydajności minimalnej 12 m3/min., mocy minimalnej 75 kW, budowy przeciwwybuchowej.
Lot No: 3
Dostawa 10 szt. agregatów sprężarkowych z wyłącznikiem stycznikowym o wydajności minimalnej 3,4 m3/min., mocy minimalnej 22 kW.
Lot No: 4
Dostawa 5 szt. agregatów sprężarkowych z wyłącznikiem stycznikowym o wydajności minimalnej 9,1 m3/min., mocy minimalnej 55 kW.
Lot No: 5
Dostawa 1 szt. agregatu sprężarkowego wyłącznikiem stycznikowym o wydajności minimalnej 13 m3/min., mocy minimalnej 70 kW.
Lot No: 6