Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompleksowa dostawa wyposażenia oddziału chemoterapii wraz z montażem
Referenznummer der Bekanntmachung: DL-271-10/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa wyposażenia oddziału chemioterapii wraz z montażem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 ,2b do SWZ.