Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava uredskog materijala
Referentni broj: 156/21-OP-OS
II.1.2)Glavna CPV oznaka30192000 Uredske potrepštine
II.1.4)Kratak opis: