Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kauno miesto savivaldybės teritorijoje esančių žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų, topografinių ir inžinerinių tinklų planų ir planuojamų teritorijų schemų rengimo paslaugų pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkamos Kauno miesto savivaldybės teritorijoje esančių žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų, topografinių ir inžinerinių tinklų planų ir planuojamų teritorijų schemų rengimo paslaugos, pagal techninę specifikaciją, pateiktą Sutarties projekto (pirkimo sąlygų 5 priedas) 1 priede, kuris yra neatskiriama sutarties dalis. Preliminarus perkamų paslaugų kiekis, 12 mėnesių laikotarpiui, nurodytas Sutarties projekto 2 priede ir Pasiūlymo formoje (pirkimo sąlygų 2 priedas).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Perkamos Kauno miesto savivaldybės teritorijoje esančių žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų, topografinių ir inžinerinių tinklų planų ir planuojamų teritorijų schemų rengimo paslaugos, pagal techninę specifikaciją, pateiktą Sutarties projekto (pirkimo sąlygų 5 priedas) 1 priede, kuris yra neatskiriama Sutarties dalis. Preliminarus perkamų paslaugų kiekis, 2 mėnesių laikotarpiui, nurodytas Sutarties projekto 2 priede ir Pasiūlymo formoje (pirkimo sąlygų 2 priedas).