Direktiva 2004/18/EZ
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
Izgradnja mosta kopno – Pelješac s pristupnim cestama.
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaRadovi
Izvođenje radova
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Most kopno – Pelješac.
NUTS kod HR HRVATSKA
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumu
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)45221111 Građevinski radovi na cestovnom mostu, 45233000 Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Određena je u Prilogu 1. – Izvadak iz Glavnog projekta, koji je sastavni dio dokumentacije za nadmetanje.
Procijenjeni troškovi bez PDV-a: 1 756 000 000 HRK
II.2.2)Podaci o opcijamaOpcije: ne