Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Poskytovanie jazykových kurzov pre zamestnancov Európskej komisie, ktorí pracujú v spoločnom výskumnom centre v Seville
Referenčné číslo: JRC/SVQ/2018/R.1/0079/OC
II.1.2)Hlavný kód CPV79632000 Školenia a výcvik personálu
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom tejto rámcovej zmluvy je zabezpečiť potreby jazykového vzdelávania pracovníkov z pracoviska v Seville počas nasledujúcich 4 rokov (2019-2022).
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV79632000 Školenia a výcvik personálu
II.2.4)Opis obstarávania: