II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wybór 4 ekspertów (4 osoby) ds. sprzętu medycznego; Części 1–4. Postępowanie znak: ZZP-139/20
Numer referencyjny: ZZP-139/20
II.1.2)Główny kod CPV73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wybór 4 ekspertów ds. sprzętu medycznego, w ramach projektu pn. „Mapy potrzeb zdrowotnych – baza analiz systemowych i wdrożeniowych” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu operacyjnego wiedza edukacja rozwój.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
Wykonawca ma obowiązek wskazania na każdą z części zamówienia inną osobę do realizacji. Jedna osoba może pełnić funkcję eksperta tylko w jednej z wymienionych w częściach dziedzin. W przypadku stwierdzenia przez Zamawiającego, że do realizacji usług w minimum dwóch częściach została wskazana ta sama osoba – oferta Wykonawcy w zakresie wszystkich części zostanie odrzucona.
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Wybór 1 eksperta (1 osoby) w dziedzinie radioterapii onkologicznej
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
II.2.4)Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (dalej SIWZ).
Wybór 1 eksperta (1 osoby) w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej
Część nr: 2
Wybór 1 eksperta (1 osoby) w dziedzinie wyceny technologii medycznych
Część nr: 3
Wybór 1 eksperta (1 osoby) w dziedzinie zarządzania zasobami sprzętowymi jednostek ochrony zdrowia (dyrektorzy administracyjni szpitali, kierownicy zakładów diagnostyki radiologicznej itp.).
Część nr: 4