II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup i dostawa odczynników chemicznych i laboratoryjnych oraz diagnostycznych na potrzeby jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Numer referencyjny: RZP/PN/11/2/20
II.1.2)Główny kod CPV33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
II.1.4)Krótki opis:
Zakup i dostawa odczynników chemicznych i laboratoryjnych oraz diagnostycznych na potrzeby jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 14 pakietów. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.1–2.14.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Odczynniki kompatybilne z urządzeniem NucleoCounter NC-3000
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
33696300 Odczynniki chemiczne
33696500 Odczynniki laboratoryjne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.1.
Testy do oznaczania alkoholu
Część nr: 2
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.2.
Odczynniki i alkohole do spektrofotometrii
Część nr: 3
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.3.
Zestawy do oznaczania ELISA w próbkach ludzkich
Część nr: 4
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.4.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.5.
Odczynniki i materiały do platformy Architect
Część nr: 6
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.6.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.7.
Przeciwciała monoklonalne
Część nr: 8
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.8.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.9.
Testy do oceny stężenia immunoglobuliny
Część nr: 10
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.10.
Dodatki i standard do analizy Hg
Część nr: 11
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.11.
Standardy Cd, Cu, Pb i Zn
Część nr: 12
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.12.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.13.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.14.