Services - 215586-2023
Grèce-Athènes: Services de conseil en gestion de projet
2023/S 071-215586
Rectificatif
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Services
(Supplément au Journal officiel de l'Union européenne, 2023/S 055-158379)
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Σύμβουλος Διαχειριστικής Υποστήριξης της ΕΥΔΠ.ΨΗΜΕΤ για τη διαχείριση του Προγράμματος “Χρηστή Διακυβέρνηση, Θεσμοί και Διαφάνεια” του ΧΜ ΕΟΧ 2014-2021
Numéro de référence: 651/14-3-2023
II.1.2)Code CPV principal
72224000 Services de conseil en gestion de projet
II.1.4)Description succincte:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών συμβούλου διαχειριστικής υποστήριξης προς την ΕΥΔΠ.ΨΗΜΕΤ στα πλαίσια των αρμοδιοτήτων της ως Διαχειριστής του Προγράμματος «Χρηστή Διακυβέρνηση, Θεσμοί και Διαφάνεια» του Χρηματοδοτικού Μηχανισμού του Ευρωπαϊκού Οικονομικού Χώρου 2014-2021.