Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на транспорта, информационните технологии и съобщенията
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на транспорта, информационните технологии и съобщенията по условията на сключено Рамково споразумение № СПОР-4 от 9 март 2018 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка: