Direktiv 2004/18/EF
II.1)Beskrivelse
II.1.1)Den ordregivende myndigheds betegnelse for kontrakten:
Kvalitetssikring inden for ROM (resultatorienteret overvågning af projekter og programmer finansieret af Den Europæiske Union).
II.1.2)Kontrakttype og leverings- eller udførelsessted for bygge/anlægsarbejdet, varerne eller tjenesteydelserneTjenesteydelser
Tjenesteydelseskategori nr. 27: Andre tjenesteydelser
Hovedleverings- eller hovedudførelsessted for bygge- eller anlægsarbejde, varer eller tjenesteydelser: Bruxelles, Belgien.
NUTS-kode
II.1.4)Oplysninger om rammeaftale
II.1.5)Kort beskrivelse af kontrakten eller indkøbet/indkøbene
Teknisk bistand til Europa-Kommissionen i forbindelse med overvågning og kvalitetskontrol af ROM-evalueringerne gennemført af ROM-kontrahenter (se yderligere oplysninger i udbudsmaterialet).
II.1.6)CPV-glossaret (common procurement vocabulary)79420000 Forvaltningsrelaterede tjenesteydelser - DA40
II.2)Kontraktens mængde eller omfang
II.2.1)Samlet mængde eller omfang:Anslået værdi eksklusive moms:
interval: mellem 5 000 000 og 5 600 000 EUR
II.2.2)Oplysninger om optionerOptioner: nej
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Smernica 2004/18/ES
II.1)Opis
II.1.1)Názov pridelený zákazke verejným obstarávateľom:
Zaistenie kvality v ROM (monitorovanie projektov a programov financovaných Európskou úniou orientované na výsledky).
II.1.2)Druh zákazky a miesto uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služiebSlužby
Kategória služieb č. 27: Ostatné služby
Hlavné miesto alebo lokalita uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služieb: Brusel, Belgicko.
Kód NUTS
II.1.4)Informácie o rámcovej dohode
II.1.5)Stručný opis zákazky alebo nákupu (nákupov)
Odborná pomoc pre Európsku komisiu v oblasti dozoru a overovania kvality prieskumov ROM realizovaných dodávateľmi ROM (ďalšie podrobnosti sú uvedené v zmluvných podmienkach v súťažných podkladoch).
II.1.6)Spoločný slovník obstarávania (CPV)79420000 Služby súvisiace s riadením - DA40
II.2)Množstvo alebo rozsah zmluvy
II.2.1)Celkové množstvo alebo rozsah:Predpokladaná hodnota bez DPH:
Rozpätie: od 5 000 000 do 5 600 000 EUR
II.2.2)Informácie o opciáchOpcie: nie