Art und Umfang der Änderungen (mit Angabe möglicher früherer Vertragsänderungen):
Felek megállapodnak, hogy az Alapszerződés 7.1.-7.3. pontjainak helyébe az alábbi pontok lépnek:
7.1. Felek rögzítik, hogy a Keretszerződés alapján felhasználható keretösszeg 69 849 999,- Ft + Áfa, azaz hatvankilencmillió-nyolcszáznegyvenkilencezer-kilencszázkilencvenkilenc forint + általános forgalmi adó (a továbbiakban: „Keretösszeg”).
7.2. A KM 18.3 pontjával összhangban a Keretösszeg 30%-a, azaz 20 954 999,- Ft + Áfa, azaz húszmillió-kilencszáznegyvenkilencezer-kilencszázkilencvenkilenc forint + általános forgalmi adó tekintendő opciónak (a továbbiakban: „opciós összeg”) ,
Felek megállapodnak, hogy az Alapszerződés 7.8. pontjának helyébe az alábbi pont lép:
7.8. A Keretösszeg (beleértve az opciós összeget is) legfeljebb 83 %-a, azaz 57 975 499,- Ft + Áfa, azaz ötvenhétmillió-kilencszázhetvenötezer-négyszázkilencvenkilenc forint + általános forgalmi adó a Kormányrendelet 1. mellékletében meghatározott, Ártáblázat szerinti alábbi kommunikációs feladatok megvalósítására használható fel:
2. Kreatív koncepció, szövegírás és grafikai tervezés
5. Film- és rádióreklám gyártása
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 216469-2022
Magyarország-Budapest: Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
2022/S 080-216469
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok_SZFE
Hivatkozási szám: EKR000128502022
II.1.2)Fő CPV-kód
79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A közbeszerzés tárgya: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Színház- és Filmművészeti Egyetem számára”
A közbeszerzés mennyisége:
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 63 500 000 Ft + Áfa, azaz nettó hatvanhárommillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 19 050 000 Ft + Áfa, azaz nettó tizenkilencmillió-ötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.