Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Доставка на електрическа енергия ниско напрежение и избор на координатор на балансираща група за обекти на „В И К“ АД, гр. Ловеч
II.1.2)Main CPV code09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Обхватът на поръчката включва доставка на нетна активна електрическа енергия общо за – 123 бр. обекта, описани в Списък № 1 и Списък № 2 към Техническата спецификация. Начин на образуване на цената – в лева без ДДС за 1 MWh, която цена е постоянна за срока на изпълнение на договора. Финансирането на обществената поръчка е със собствени средства на Възложителя. Прогнозно количество за доставка на електрическа енергия за срока на договора — общо – 3 780 МWh. Количеството за доставка на електрическа енергия е прогнозно, има ориентировъчен характер и не обвързва Възложителя. Прогнозната стойност на поръчката за срока на договора е: 493 000.00 лева без ДДС.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09310000 Electricity
II.2.4)Description of the procurement: