Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 216683-2019
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2019/S 090-216683
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Управляващия орган на Оперативна програма „Иновации и конкурентоспособност“ 2014—2020 г.
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Процедура на вътрешен конкурентен избор с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Управляващия орган на Оперативна програма „Иновации и конкурентоспособност“ 2014—2020 г.“ за определяне на изпълнител по реда на чл. 82, ал. 3 и 4 от Закона за обществените поръчки (ЗОП) във връзка с рамково споразумение № CПОР-28/21.12.2017 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“ на Централния орган за покупки (ЦОП). В рамките на поръчката дейностите по почистване ще бъдат изпълнявани ежедневно, периодично и основно.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: