II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczającej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Reference number: 701800394
II.1.2)Main CPV code31200000 Electricity distribution and control apparatus
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczającej niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie nr 1 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)31200000 Electricity distribution and control apparatus
II.2.4)Description of the procurement:
Zgodnie z Formularzem Ofertowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 2 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 2
Zadanie nr 3 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 3
Zadanie nr 4 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 4
Zadanie nr 5 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 5
Zadanie nr 6 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 6
Zadanie nr 7 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 7
Zadanie nr 8 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 8
Zadanie nr 9 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 9
Zadanie nr 10 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 10
Zadanie nr 11 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 11
Zadanie nr 12 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 12
Zadanie nr 13 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 13
Zadanie nr 14 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 14
Zadanie nr 15- aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 15
Zadanie nr 16 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 16
Zadanie nr 17 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 17
Zadanie nr 18 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 18
Zadanie nr 19 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 19
Zadanie nr 20 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 20
Zadanie nr 21 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 21
Zadanie nr 22 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 22
Zadanie nr 23 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 23
Zadanie nr 24 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 24
Zadanie nr 25 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 25
Zadanie nr 26 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 26
Zadanie nr 27 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 27
Zadanie nr 28 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 28
Zadanie nr 29 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 29
Zadanie nr 30 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 30
Zadanie nr 31 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 31
Zadanie nr 32 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 32
Zadanie nr 33 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 33
Zadanie nr 34 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 34
Zadanie nr 35 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 35
Zadanie nr 36 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 36
Zadanie nr 37 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 37
Zadanie nr 38 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 38
Zadanie nr 39 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 39
Zadanie nr 40 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 40
Zadanie nr 41 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 41
Zadanie nr 42 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 42
Zadanie nr 43 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 43
Zadanie nr 44 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 44
Zadanie nr 45 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 45
Zadanie nr 46 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 46
Zadanie nr 47 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 47
Zadanie nr 48 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 48
Zadanie nr 49 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 49
Zadanie nr 50 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 50
Zadanie nr 51 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 51
Zadanie nr 52 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 52
Zadanie nr 53 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 53
Zadanie nr 54 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 54
Zadanie nr 55 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 55
Zadanie nr 56 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 56
Zadanie nr 57 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 57
Zadanie nr 58 - aparatura rozdzielcza, łączeniowa i zabezpieczająca niskiego napięcia i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Lot No: 58