Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Aanschaf en onderhoud aanhangwagens snelverkeer
Referentienummer: P21-408
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34223300 Aanhangwagens
II.1.4)Korte beschrijving:
Aanschaf en onderhoud aanhangwagens snelverkeer t.b.v. Staatsbosbeheer.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De geraamde waarde die met de aanschaf van de aanhangwagens gemoeid is bedraagt ongeveer € 140.000,- per jaar. De totaal geraamde waarde voor service, onderhoud en keuringen is ca. € 60.000 per jaar.