Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa róznego asortymentu medycznego (części nr 1 - 5)
Reference number: IHIT/P/120/2021
II.1.2)Main CPV code33140000 Medical consumables
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu medycznego (części nr 1 - 5).
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33140000 Medical consumables
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu medycznego (część nr 1). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1A do SWZ- specyfikacja asortymentowo - cenowa. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony we wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
II.2.1)Title:
Jednorazowa odzież i bielizna ochronna
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)35113400 Protective and safety clothing
Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowej odzieży i bielizny ochronnej (część nr 2). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1A do SWZ- specyfikacja asortymentowo - cenowa. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony we wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Ręczniki z celulozy sterylne
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)33760000 Toilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettes
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ręczników z celulozy sterylnych (część nr 3). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1A do SWZ- specyfikacja asortymentowo - cenowa. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony we wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
II.2.2)Additional CPV code(s)33752000 Nursing pad
Przedmiotem zamówienia jest dostawa podkładu w rolce (część nr 4). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1A do SWZ- specyfikacja asortymentowo - cenowa. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony we wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
II.2.2)Additional CPV code(s)33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do stomii (część nr 5). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1A do SWZ- specyfikacja asortymentowo - cenowa. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony we wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.