Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Капитално драгиране — басейн между нов източен вълнолом и Терминал Бургас Изток 2 (2А), Маневрена зона до Т2А“.
II.1.2)Основен CPV код45240000 Строителни и монтажни работи на хидротехнически съоръжения
II.1.4)Кратко описание:
Настоящата поръчка е с предмет „Капитално драгиране — басейн между нов източен вълнолом и Терминал Бургас Изток 2 /2А/, маневрена зона до Терминал 2А“. Целта на поръчката е цялостно и дългосрочно решение на настоящите проблеми за подход и маневриране на корабите и бъдещите потребности от нови маневрените зони, съобразно инвестиционните проекти на пристанищните оператори на терминалите и пристанищата, разположени в акваторията на пристанище Бургас. Изпълнението на поръчката включва драгажни работи в западната част от общата маневрена зона на пристанищен терминал Бургас-Запад, пристанище Порт България Уест и пристанище Кораборемонтен завод — Порт Бургас, както и удълбочаване на част от маневрената зона за съществуващите корабни места на терминал Бургас — Изток-2 (Терминал 2А) и изграждане на маневрена зона за нови кейови места на терминал Бургас — Изток-2.
Раздел VІ: Допълнителна информация