Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
Elektronické formuláře oznámení se vinou technických chyb nezobrazují správně. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Další informace a pokyny naleznete na naší stránce.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Služby - 218068-2016
Belgie-Brusel: Ekologický potenciál kolaborativní ekonomiky
2016/S 122-218068
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Ekologický potenciál kolaborativní ekonomiky.
Spisové číslo: ENV.F.1/ETU/2016/0029.
II.1.2)Hlavní kód CPV
90700000 Environmentální služby
II.1.4)Stručný popis:
Účelem této studie je vyhodnotit ekologické dopady a potenciál kolaborativní ekonomiky a podívat se na podmínky, za kterých kolaborativní ekonomika přispívá k trvale udržitelnému rozvoji.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 170 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Veřejná výzva k podání nabídek – jediná smlouva o provedení studie v hodnotě 170 000 EUR bez DPH na dobu trvání 12 měsíců.
We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 218068-2016
Belgium-Brussels: Environmental potential of the collaborative economy
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Environmental potential of the collaborative economy.
Reference number: ENV.F.1/ETU/2016/0029.
II.1.2)Main CPV code
90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
The purpose of this study is to assess the environmental impacts and potential of the collaborative economy and look at the conditions under which the collaborative economy contributes to sustainable development.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 170 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Open call for tender — single study contract of 170 000 EUR excluding VAT with a duration of 12 months.
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Il-potenzjal ambjentali tal-ekonomija kollaborattiva.
Numru ta' referenza: ENV.F.1/ETU/2016/0029.
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV90700000 Servizzi ambjentali
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-iskop ta' dan l-istudju hu li jivvaluta l-impatti ambjentali u l-potenzjal tal-ekonomija kollaborattiva u jħares lejn il-kundizzjonijiet li taħthom l-ekonomija kollaborattiva tikkontribwixxi lejn l-iżvilupp sostenibbli.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 170 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Sejħa miftuħa għall-offerti — kuntratt ta' servizz singolu ta' EUR 170 000 mingħajr il-VAT b'tul ta' żmien ta' 12-il xahar.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Belgicko-Brusel: Ekologický potenciál kolaboratívnej ekonomiky
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Služby
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Ekologický potenciál kolaboratívnej ekonomiky.
II.1.2)Hlavný kód CPV
90700000 Environmentálne služby
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom tejto štúdie je hodnotiť environmentálne vplyvy a potenciál kolaboratívnej ekonomiky a skúmať podmienky, za ktorých kolaboratívna ekonomika prispieva k trvalo udržateľnému rozvoju.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania:
Verejná výzva na súťaž – jedna zmluva na vykonanie štúdie v hodnote 170 000 EUR bez DPH na obdobie 12 mesiacov.
Storitve - 218068-2016
Belgija-Bruselj: Okoljski potencial ekonomije souporabe
Obvestilo o naročilu
Storitve
Pravna podlaga:
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Okoljski potencial ekonomije souporabe.
Referenčna številka dokumenta: ENV.F.1/ETU/2016/0029.
II.1.2)Glavna koda CPV
90700000 Okoljske storitve
II.1.4)Kratek opis:
Namen te študije je oceniti okoljske vplive in potencial ekonomije souporabe ter preučiti pogoje, v okviru katerih ekonomija souporabe prispeva k trajnostnemu razvoju.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
Vrednost brez DDV: 170 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.4)Opis javnega naročila:
Odprti javni razpis – eno naročilo študije v vrednosti 170 000 EUR brez DDV in s trajanjem 12 mesecev.