Zadovoljstvo nam je najaviti da će nova verzija portala TED početi s radom 29. siječnja 2024. (okvirni datum – još nije potvrđen). Zanimaju vas nove funkcionalnosti, poboljšanja i učinak na korisnike? Pročitajte naš članak i saznajte više o glavnim promjenama i novim funkcijama.
Primijećeni su bugovi u prikazu e-obrazaca. Radimo na rješavanju problema. U međuvremenu, upućujemo vas na namjenske stranice ako trebate informacije ili savjet.
U tijeku su prijave za četvrtu radionicu za ponovne korisnike podataka s TED-a, koja će se održati 14. prosinca 2023.
Usluge - 218118-2023
Hrvatska-Zagreb: Usluge davanja nestambenih nekretnina u najam ili zakup
2023/S 071-218118
Obavijest o nadmetanju
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Najam vozila putem operativnog leasinga
Referentni broj: E-VV-2/2023
II.1.2)Glavna CPV oznaka
70220000 Usluge davanja nestambenih nekretnina u najam ili zakup
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave su putnička vozila (7+2) putem operativnog leasinga na razdoblje od 60 mjeseci (5 godina) sukladno Tehničkoj specifikaciji (Obrazac 2.), Troškovniku (Obrazac 6.) i ostalim uvjetima utvrđenim u ovoj dokumentaciji o nabavi.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 265 440.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
34110000 Osobni automobili
II.2.4)Opis nabave: