Teade muudatuste või lisateabe kohta
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija/võrgustiku sektori hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Instrumendihoolduse seadmed
Viitenumber: 248022
II.1.2)CPV põhikood33191000 Steriliseerimis-, desinfitseerimis- ja hügieeniseadmed
II.1.4)Lühikirjeldus:
hanke eesmärk on hankida instrumendihoolduse seadmeid.
VI osa: Lisateave