Direktīva 2004/18/EK
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Apraksts
II.1.1)Līgumslēdzējas iestādes piešķirtais līguma nosaukums:
Metodiskas rokasgrāmatas par enerģētikas statistiku.
II.1.2)Līguma veids un būvdarbu veikšanas, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vietaPakalpojumi
Pakalpojumu kategorija Nr. 10: Tirgus izpētes un sabiedriskās domas aptaujas pakalpojumi
Galvenā būvdarbu veikšanas vieta, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vieta: darbuzņēmēja telpas.
NUTS kods LU LUXEMBOURG (GRAND-DUCHÉ)
II.1.4)Informācija par vispārīgo vienošanos
II.1.5)Īss līguma vai iepirkuma(-u) apraksts
II.1.6)Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)79330000 Statistikas pakalpojumi
II.2)Līguma daudzums vai apjoms
II.2.1)Kopējais daudzums vai apjoms:
2 rokasgrāmatu sagatavošana; darba apjoms ir aptuveni 30 cilvēkmēneši un 6 līdz 10 sanāksmes/komandējumi.
II.2.2)Informācija par iespējāmIespējas: nē
Direktiva 2004/18/ES
II.1)Opis
II.1.1)Naziv naročila, ki ga je določil naročnik:
Metodološka priročnika o energetski statistiki
II.1.2)Vrsta naročila in mesto gradnje, kraj dobave ali izvedbeStoritve
Št. kategorije storitev 10: Storitve na področju raziskav trga in javnega mnenja
Glavna lokacija ali mesto gradnje, kraj dobave ali izvedbe: prostori izvajalca.
Šifra NUTS LU LUXEMBOURG (GRAND-DUCHÉ)
II.1.4)Informacije o okvirnem sporazumu
II.1.5)Kratek opis naročila ali nabave
Metodološka priročnika o energetski statistiki.
II.1.6)Enotni besednjak javnih naročil79330000 Statistične storitve
II.2)Količina ali obseg naročila
II.2.1)Celotna količina ali obseg:
Izdelava 2 priročnikov, obseg dela pa znaša približno 30 delovnih mesecev na osebo in 6 do 10 srečanj/misij.
II.2.2)Informacije o variantahVariante: ne