W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Usługi - 218369-2015
Wyświetl widok skrócony
Polska-Gdynia: Usługi w zakresie promocji
2015/S 119-218369
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Niniejsze ogłoszenie objęte jest przepisami: dyrektywy 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Promocja Miasta Gdyni podczas cyklu imprez żeglarskich odbywających się w Gdyni pod wspólną nazwą „Volvo Gdynia Sailing Days”, które odbędą się w dniach 09 – 26 lipca 2015 roku, organizowanych przez Polski Związek Żeglarski.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
Kategoria usług: nr 13: Usługi reklamowe
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Polska.
Kod NUTS PL POLSKA
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Promocja Miasta Gdyni podczas cyklu imprez żeglarskich odbywających się w Gdyni pod wspólną nazwą „Volvo Gdynia Sailing Days”, które odbędą się w dniach 09 – 26 lipca 2015 roku, organizowanych przez Polski Związek Żeglarski poprzez między innymi umieszczeniu logo Miasta Gdynia na materiałach i publikacjach wydawanych przez Zleceniobiorcę dla potrzeb Imprez, na pucharach, medalach,stronie internetowej Wykonawcy.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
79342200 Usługi w zakresie promocji
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)