Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Beveiligingsdiensten in het EURTF Catania
Referentienummer: Frontex/OP/169/2020/AG
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79710000 Beveiligingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Frontex beoogt de ondertekening van een dienstenovereenkomst met een bedrijf dat in bezit is van een vergunning voor het verlenen van permanente beveiligingsdiensten voor de kantoren van de regionale taskforce van de EU (EURTF) in Catania (Italië).
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 705 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Een bedrijf dat in bezit is van een vergunning voor het verlenen van permanente beveiligingsdiensten voor de kantoren van de regionale taskforce van de EU (EURTF) in Catania (Italië).