Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„ДОСТАВКА НА КОМПЮТЪРНО ОБОРУДВАНЕ, ПЕРИФЕРНИ УСТРОЙСТВА, РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ И ОФИС ТЕХНИКА" по девет обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код30000000 Компютърни и офис машини, оборудване и принадлежности, с изключение на мебели и софтуерни пакети
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на поръчката: „Доставка на компютърно оборудване, периферни устройства, резервни части и офис техника за нуждите на Софийски Университет „Св. Климент Охридски” по следните обособени позиции (ОП):
ОП №1: "Доставка на настолни компютри";ОП №2: "Доставка на сървъри";
ОП №3: "Доставка на преносими компютри";ОП №4: "Доставка на таблети";
ОП №5: "Доставка на монитори и дисплеи";ОП №6: "Доставка на скенери, принтери, мултифункционални устройства и копирни машини";ОП №7: "Доставка на презентационна техника";ОП №8: "Доставка на мрежови устройства и мрежови компоненти, защита на електрозахранването";ОП №9: "Доставка на компоненти, резервни части, аксесоари, принадлежности и мултимедийно оборудване"; Възложителят ще подпише рамкови споразумения, на основание чл. 81, ал.1 от ЗОП. След проведен вътрешен конкурентен избор, ще се сключват и индивидуални договори по реда на чл. 82, ал. 3 от ЗОП, за доставки, при които всички условия не са предварително определени в настоящата процедура
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 4 730 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
"Доставка на настолни компютри"
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30213300 Настолен компютър
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на обществената поръчка по обособената позиция ще се изпълнява посредством заявени периодични доставки за нуждите на СУ "Св. Климент Охридски" - учебни сгради и бази към университета. Възложителят ще подпише рамкови споразумения по обособената позиция, на основание чл. 81, ал.1 от ЗОП, в резултата на което, ще се сключват и индивидуални договори по реда на чл. 82, ал. 3 от ЗОП, чрез провеждане на вътрешен конкурентен избор, за доставки, при които всички условия не са предварително определени.
Честотата на доставките по време на действие на рамковото споразумение ще зависи от конкретните потребности на крайните потребители (заявители - департаменти/звена, факултети и др. в административната структура на Възложителя).
В настоящата документация за краткост ще се използва понятието „доставки“.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове48820000 Сървъри
"Доставка на преносими компютри"
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30213100 Преносими компютри (от 3 до 5 кг)
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 4
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30213200 Таблетен компютър
"Доставка на монитори и дисплеи"
Обособена позиция №: 5
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33195100 Монитори
"Доставка на скенери, принтери, мултифункционални устройства и копирни машини"
Обособена позиция №: 6
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30216110 Скенери за компютри
"Доставка на презентационна техника"
Обособена позиция №: 7
II.2.2)Допълнителни CPV кодове38652120 Видеопроектори
"Доставка на мрежови устройства и мрежови компоненти, защита на електрозахранването"
Обособена позиция №: 8
II.2.2)Допълнителни CPV кодове32552410 Модеми
"Доставки на компоненти, резервни части, аксесоари, принадлежности и мултимедийно оборудване"
Обособена позиция №: 9
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30233152 Четящо и/или записващо устройство за универсални цифрови дискове (DVD)